Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44899

Kaupluste kontrollija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaupluste töö igapäevane kontroll
- Inventuuride läbiviimine
- Sortimendi kontrollimine
- Kauba vastuvõtmise kontrollimine
- Hinnasiltide kontrollimine
- Kontrolli alusel aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

- Vähemalt kesk-eri haridus
- Arvuti kasutamise oskus (MS Office)
- Iseseivus, aktiivsus, vastutustundlikkus
- Tehniline taip, pingetaluvus, meeskonnatöö oskus
- Soovitavalt B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

- väga dünaamilist tööd noores kollektiivis
- tööalast karjääri ja enesearengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- hea töö eest head palka

Lisainfo

- Ootame noori ja aktiivseid inimesi. Pakume palju võimalusi kiireks karjääriarenguks mihhail.voronin@vpmarket.ee personal@vpmarket.ee

Tööpakkumise number
#44899

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
5. mai 2005

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk VP MARKET omab kokku 267 kauplust Leedus, Lätis ja Eestis. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda

Vaata rohkem