Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144227

Kaupluste ja kesklao juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Tartu Mööbliaida kaupluse ja lao, Miljöö kaupluse ja lao ning Tartu kesklao igapäevatöö organiseerimine ja koordineerimine
-Kaupluste kaubavajaduse- ning müügianalüüside teostamine
-Kaupade tellimise ja väljapaneku juhtimine
-Vastutamine müügiaruande arvestuse eest
-Suhtlus ettevõtte erinevate struktuuriüksustega
-Kaupluste lühiajaliste eesmärkide ja plaanide püstitamine ning nende teostamise organiseerimine
-Kaupluste personali värbamine, juhendamine ning motiveerimine
-Kodulehe haldamise korraldamine oma kaupluste raames
-Vajadusel müüjate asendamine teenindussaalis ning klientidega suhtlemine

Ootused kandidaadile

-Eelnev inimeste juhtimise ja eestvedamise kogemus
-Kõrgharidus või selle omandamine
-Suutlikkus kanda vastutust firma juhtkonna ning endale alluvate töötajate ees
-Võime püstitada iseseisvalt oma allüksuste eesmärke ning neid ellu viia
-Orienteeritus meeskonnatööle
-Heal tasemel arvuti kasutamise oskus
-Eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- Lojaalsele ja pühendunud töötajale väga head palka
- Eneseteostusvõimalust
- Väga häid töö- ja olmetingimusi
- Tööalaseid koolitusi
- Võimalust töötada kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Töökoht asub Tartus, Vahi 5
Tööaeg: E-R 9.00 - 18.00

Lisaks CV-le palume esitada ka kaaskirja koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#144227

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
12. märts 2008

Mööbliait OÜ, mis on tuntust kogunud kui juhtiv vanamööblimüüja Eestis, on 1997. aastal asutatud AS Gerd Tartu tütarfirma. Alates 2006. aastast lisandus vanamööbli valdkonna kõrvale ka uue mööbli ja erinevate dekoratiivesemete import ning jaemüük. Hetkel asuvad Mööbliait OÜ kauplused kolmes linnas - Tartus, Sauel ja Rakveres. 2007. aasta augustis avati Tartus ka eraldi klassikalises stiilis uue mööbli kauplus Miljöö ning 2008. aasta kevadel avame uue Miljöö kaupluse ka Tallinnas Peterburi tee 46. Töötajaid on ema- ja tütarfirmas kokku üle 30.

Vaata rohkem