Värsked tööpakkumised

Kauplusetöötajad Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47039

Tööpakkumise number

47039

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd kauplusetöötajatele Iirimaale erinevatesse linnadesse ning maakondadesse. Töötunde on nädalas keskmiselt 39 - 45. Tööperiood kestab 1.aasta (sisaldab puhkust vastavalt seadusandlusele), heade töötulemuste korral on võimalik töösuhte jätkamine. Töö on enamasti mitmekülgne - nii müügisaalis, kassas kui ka müügilettides.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidel tuleb kasuks eelnev töökogemus klienditeenindajana, inglise keele oskus suhtlemistasndil. Vajalik on valmisolek tööks Iirimaal 1-aastase lepingu alusel.

Pakume vaheldust, uusi väljakutseid, head keelepraktikat ja teenimisvõimalust. Palk alates 7.65 eur/tunnis
Organiseeritud on ka majutus - kas üürimajades või - korterites, mis asuvad 5 - 15 minuti jalutsukäigu kaugusel töökohtadest minuti jalutuskäigu kaugusel supermarketist. Üürikulu on igal töötajal ca 60 eur/nädalas.

Lisainfo

Iirimaa tööseadusandlus on analoogne meil kehtivaga.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2005