Värsked tööpakkumised

Kauplusetöötajad Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36621

Tööpakkumise number

36621

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd convenience store“i (väiksemat tüüpi supermarket) ja supermarketitesse kauplusetöötajatele. Töökohti on pakkuda erinevates Iirimaa linnades. Tööperiood kestab reeglina aasta, heade töötulemuste korral võimalik tööperioodi jätkamine. Töö on mitmekülgne - nii müügisaalis, kassas kui ka müügilettides.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame eelnevat töökogemust klienditeenindajana, head inglise keele oskust, valmisolekut tööks välismaal. Kasuks tuleb töökogemus kaubanduses.

Pakume vaheldust, uusi väljakutseid, head keelepraktikat ja teenimisvõimalust

Lisainfo

Saatke oma CV nii kiresti kui võimalik, seda suurem on valikuvõimalus saada paremate tingimustega töökoht. Täpse palga ja elamiskulude informatsiooni edastame iga konkreetse tööpakkumise korral eraldi. Üldreeglina on klienditeenindajate/kauplusetöötajate töötasu 7-8,2 EUR tunnis (sõltuvalt ettevõttest, asukohast, tööülesannetest). Majutuskulud nädalas 40 - 70 EUR (sõltub piirkonnast), majutuse organiseerib üldreeglina meie koostööpartner Iirimaal
Iirimaa tööseadusandlus on analoogne meil kehtivaga.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2004