Värsked tööpakkumised

Kauplusetöötajad iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112751

Tööpakkumise number

112751

Töö kirjeldus

kaupade väljapanek/korrastamine müügisaalis ning klientide teenindamine
töötunde on nädalas keskmiselt 39
heade töötulemuste korral on võimalik töösuhte jätkamine

Nõudmised kandidaadile

Inglise keele oskus suhtlemistasndil
Valmisolek töötada Iirimaal

Organiseeritud on soovi korral majutus - kas üürimajades või - korterites, mis asuvad üldreeglina 5 - 15 minuti jalutuskäigu kaugusel töökohtadest.
Üürikulu on igal töötajal ca 50 -75 eur/nädalas.
Head keelepraktikat ja teenimisvõimalust

Lisainfo

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd kauplusetöötajale Iirimaale Kenmare´ i, Centra supermarketisse. Töötasu a8.65 eur/tunnis (ca 23500 eek/ kuus)

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
11. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2007