Värsked tööpakkumised

Kauplusetöötajad Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92606

Tööpakkumise number

92606

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd kauplusetöötajatele Iirimaale Waterford ´i linna, mis asub Kagu-Iirimaal

- Tööülesanded on kaupade väljapanek/korrastamine müügisaalis ning klientide teenindamine
- Töötunde on nädalas keskmiselt 39
- Tööperiood kestab 1.aasta (sisaldab puhkust vastavalt seadusandlusele)
- Heade töötulemuste korral on võimalik töösuhte jätkamine
- Kauplus avatakse 8.30 ja suletakse 20.00 ja 21.00 suveperioodil (töö vahetustega ja vahetuse pikkus ca 8 tundi).

Nõudmised kandidaadile

- Inglise keele oskus suhtlemistasndil
- Valmisolek töötada Iirimaal 1- aastase lepingu alusel (sisaldab ametlikku puhkust ca 1 kuu)
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana

Ettevõte pakub

- Töötasu alates 8.00 eur/tunnis
- Organiseeritud on soovi korral ka majutus - kas üürimajades või - korterites, mis asuvad üldreeglina 5 - 15 minuti jalutuskäigu kaugusel töökohtadest.
- Head keelepraktikat ja teenimisvõimalust
- Üürikulu on igal töötajal ca 50 -80 eur/nädalas.

Lisainfo

Iirimaa tööseadusandlus on analoogne meil kehtivaga.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
6. märts 2007
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2007