Värsked tööpakkumised

Kauplusetöötajad Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55448

Tööpakkumise number

55448

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd kauplusetöötajatele Iirimaale erinevatesse linnadesse ning maakondadesse.

- Töö on enamasti mitmekülgne:
nii müügisaalis, kassas kui ka müügilettides
- Töötunde on nädalas keskmiselt 39 - 45.
- Tööperiood kestab 1.aasta (sisaldab puhkust vastavalt seadusandlusele)
- Heade töötulemuste korral on võimalik töösuhte jätkamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana
- Inglise keele oskus suhtlemistasndil
- Valmisolek töötada Iirimaal 1- aastase lepingu alusel

Ettevõte pakub

- Pakume vaheldust
- Uusi väljakutseid
- Head keelepraktikat ja teenimisvõimalust
- Palk alates 7.65 eur/tunnis
- Organiseeritud on ka majutus - kas üürimajades või - korterites, mis asuvad 5 - 15 minuti jalutsukäigu kaugusel töökohtadest.
- Üürikulu on igal töötajal ca 60 eur/nädalas.

Lisainfo

Iirimaa tööseadusandlus on analoogne meil kehtivaga.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
22. november 2005