Värsked tööpakkumised

Kauplusetöötajad Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 102050

Tööpakkumise number

102050

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd supermarketisse 2-3le kauplusetöötajale Iirimaale Kenmare ´i
- Tööülesanded on kaupade väljapanek/korrastamine müügisaalis ning klientide teenindamine
- Abistamine/teenindamine deli letis
- Töötunde on nädalas keskmiselt 39
- Heade töötulemuste korral on võimalik töösuhte jätkamine

Nõudmised kandidaadile

- Inglise keele oskus suhtlemistasndil
- Valmisolek töötada Iirimaal
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana

Ettevõte pakub

- Töötasu 8.65 eur/tunnis (ca 23500 eek/ kuus)
- Organiseeritud on soovi korral ka majutus - kas üürimajades või - korterites, mis asuvad üldreeglina 5 - 15 minuti jalutuskäigu kaugusel töökohtadest.
- Head keelepraktikat ja teenimisvõimalust
- Üürikulu on igal töötajal ca 50 -75 eur/nädalas.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
30. mai 2007
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2007