Värsked tööpakkumised

Kauplusetöötajad (3) Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44660

Tööpakkumise number

44660

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd 3-le kauplusetöötajale Iirimaale Glassoni linna, Westmeathi maakonda. Töö on vahetustega 8.00 - 15.00 või 15.00 - 21.00 Töötunde on nädalas keskmiselt 45. Tööperiood kestab 1.aasta (sisaldab puhkust vastavalt seadusandlusele), heade töötulemuste korral on võimalik töösuhte jätkamine. Töö on mitmekülgne - nii müügisaalis, kassas kui ka müügilettides. Töö algusaeg on 2005.a juunikuu

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame eelnevat töökogemust klienditeenindajana, head inglise keele oskust, valmisolekut tööks välismaal 1-aastase lepingu alusel. Kasuks tuleb töökogemus kaubanduses või klienditeeninduses .

Pakume vaheldust, uusi väljakutseid, head keelepraktikat ja teenimisvõimalust NB! See konkreetne ettevõte pakub väga head töötasu 8.50 eur/tunnis (tavaline 7.65)
Organiseeritud on ka majutus - 3-toalises majas, mis asub 5 minuti jalutuskäigu kaugusel supermarketist. Üürikulu on igal töötajal 3-st 60 eur/nädalas.

Lisainfo

lIirimaa tööseadusandlus on analoogne meil kehtivaga.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
2. mai 2005