Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156257

Kauplusetöötaja (2) Iirimaale

CVKeskus.ee klient
Iirimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üks töötajatest asub tööle ehitusmaterjalide kauplusesse ning nõutav on varasem ehitusmaterjalide vähemalt jaemüügi kogemus ning teine supermarketisse kauplusetöötajana.

Ootused kandidaadile

# väga hea inglise keele oskus suhtlemistasndil
# tahe töötada teenindussektoris ning ühel töötajal vajalik varasem müügikogemus ehitusmaterjalidega
# valmisolek töötada Iirimaal
Kasuks tuleb
# eelnev töökogemus klienditeenindajana

Elamine on ühine maksumusega 90 Eur/nädalas. Töötunde on nädalas ca 40 ning töötasu alates 8.65 eur/t

Lisainfo

Antud tööpakkumine sobib ideaalselt paaridele.

Tööpakkumise number
#156257

Asukoht:
Iirimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 8.65 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2008

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd 2 le kauplusetöötajale Iirimaale, Mayo maakonda, Achilli linna.

Vaata rohkem