Kauplusejuhataja PEPCO Kristiine keskuse kaupluses
Tööpakkumise number #794825

Pepco Estonia OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • müügiplaanide elluviimine

  • müügitöö haldamine

  • kõrgetasemelise klienditeeninduse tagamine

  • kauba standardite kohase väljapaneku tagamine

  • poe meeskonna töö korraldamine ja meeskonnaliikmete motiveerimine

  • inventuuri läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidusega

  • vähemalt 2-aastase töökogemusega jaemüügis

  • juhtimiskogemusega

  • hea arvutioskusega

  • valmis füüsiliseks tööks

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta ja alati õigeaegset palka

  • paindlikku töögraafikut

  • väljaõpet

  • pühendunud meeskonda

  • ametialast ja isiklikku arengut kiiresti kasvavas firmas

  • karjäärivõimalusi

Tööpakkumise number
#794825

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
päev tagasi
OSAKONNA VASTUTAV - HAABERSTI JYSK JYSK Linnen'n Furniture OÜ
Alates 1250 €/kuus
UUS
päev tagasi
OSAKONNA VASTUTAV - HAABERSTI JYSK JYSK Linnen'n Furniture OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
20 tundi tagasi
Veebipõhine värbamine OOTAME OMA TIIMIGA LIITUMA SÄRTSAKAT ÜLEMISTE APRANGA KAUPLUSE JUHATAJAT! Apranga OÜ
UUS
Veebipõhine värbamine
OOTAME OMA TIIMIGA LIITUMA SÄRTSAKAT ÜLEMISTE APRANGA KAUPLUSE JUHATAJAT! Apranga OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
nädal tagasi
MÜÜGIKONSULTANT MOTIQUE mööblisalong
1500 - 2500 €/kuus
1
MÜÜGIKONSULTANT MOTIQUE mööblisalong • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
TIIMIJUHTI HARKU ROO PRISMA Prisma Peremarket
UUS
2 p. tagasi
TIIMIJUHTI HARKU ROO PRISMA Prisma Peremarket • Harjumaa
Harjumaa
OTSIME BIURO MEESKONDA VÄRBAJAT ( TÄISKOHAGA ) Biuro OÜ
1160 - 1740 €/kuus
OTSIME BIURO MEESKONDA VÄRBAJAT ( TÄISKOHAGA ) Biuro OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki