Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176384

Kaupluse vahetuse vanem (Viljandi)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- vahetuse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile ning eesmärkidele
vahetuse personali juhtimine ning nende töökorraldus
- kaupade tellimine, tagastamine, kaubavarude planeerimine kaupluse juhataja äraolekul
- laoarvestuse korraldamine, aruandlus
- andmesisestus, müügiprogrammi haldus
- kassade töö alustamine ja lõpetamine, sularaha inkassatsioon

Ootused kandidaadile

- kesk- või kesk-eriharidus
- eelnev juhtimisalane töökogemus kaubandus- või teenindussfääris (soovitavalt toidukaubanduses) vähemalt 1 aasta
- kaubandust reguleerivate õigusaktide tundmine
- hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
- hea arvutikasutamisoskus (tavaprogrammid)

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi stabiilses töökohas
- võimalust aidata kaasa meeskonna kujundamisele kaupluses
- tugevat organisatsioonipoolset toetust
- konkurentsivõimelist töötasu
- teisi ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökohaks on Comarketi kauplus Viljandis.

Tööpakkumise number
#176384