Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58120

Kaupluse vahetuse vanem (Tallinn)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vahetuse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile ning eesmärkidele
vahetuse personali juhtimine ning nende töökorraldus
kaupade tellimine, kaubavarude planeerimine kaupluse juhataja äraolekul
arvestuse korraldamine, aruandlus
kassade töö alustamine ja lõpetamine, sularaha inkassatsioon

Ootused kandidaadile

kesk- või kesk-eriharidus
eelnev juhtimisalane töökogemus kaubandus- või teenindussfääris (soovitavalt toidukaubanduses) vähemalt 1 aasta
kaubandust reguleerivate õigusaktide tundmine
hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
hea arvutikasutamisoskus (tavaprogrammid)

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
võimalust aidata kaasa meeskonna kujundamisele
tugevat organisatsioonipoolset toetust
konkurentsivõimelist töötasu koos lisatasudega
teisi ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#58120