Värsked tööpakkumised

Kaupluse vahetuse vanem (Tallinn)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117246

Tööpakkumise number

117246

Töö kirjeldus

vahetuse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile ning eesmärkidele
vahetuse personali juhtimine ning nende töökorraldus
kaupade tellimine, kaubavarude planeerimine kaupluse juhataja äraolekul
arvestuse korraldamine, aruandlus
kassade töö alustamine ja lõpetamine, sularaha inkassatsioon

Nõudmised kandidaadile

kesk- või kesk-eriharidus
eelnev juhtimisalane töökogemus kaubandus- või teenindussfääris (soovitavalt toidukaubanduses) vähemalt 1 aasta
kaubandust reguleerivate õigusaktide tundmine
hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
hea arvutikasutamisoskus (tavaprogrammid)
hea eesti keele oskus
ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• kaasaegseid töötingimusi
• erialast koolitust
• põhipalgale lisaks erinevaid lisatasustamise võimalusi
• stabiilset töökohta stabiilselt arenevas firmas
• ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
• meeldivat meeskonnatööd
• isiklikku sooduskaarti, ühisüritusi jt ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökohaks on Tallinnas asuv Eesti jaekaubandusketti kuuluv kauplus.

Argos Group OÜ edastab väljavalitud kandidaatide andmed meie partnerile, kes võtab kandidaatidega ise ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. august 2007
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 11500 EEK kuus

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.