Värsked tööpakkumised

Kaupluse vahetuse vanem (Loo)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 156002

Tööpakkumise number

156002

Töö kirjeldus

• oma vahetuse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile ning eesmärkidele
• oma vahetuse personali juhtimine ning nende töökorraldus
• kaupade tellimine, kaubavarude planeerimine
• arvestuse korraldamine, aruandlus

Nõudmised kandidaadile

• kõrgem või kesk-eriharidus
• eelnev juhtimisalane töökogemus kaubandus- või teenindussfääris (soovitavalt toidukaubanduses) vähemalt 2 aastat keskastme või allüksuse juhina
• kaubandust reguleerivate õigusaktide tundmine
• hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
• hea arvutikasutamisoskus (tavaprogrammid)
• ausus ja kohusetundlikkus

• kaasaegseid töötingimusi uues, värskelt ehitatud kaubanduskeskuses
• võimalust kujundada oma meeskond
• tugevat organisatsioonipoolset toetust
• stabiilset töökohta stabiilselt arenevas firmas
• erialast koolitust
• konkurentsivõimelist põhipalka koos paljude motiveerivate lisatasudega
• ühisüritusi jt ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökohaks on Harjumaal Loo alevikus asuv Eesti jaekaubandusketti kuuluv kauplus.

Argos Group OÜ edastab väljavalitud kandidaatide andmed meie partnerile, kes võtab kandidaatidega ise ühendust. Äraütlevaid vastuseid Argos Group OÜ esimeses voorus ei saada!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2008
Brutopalk:
Alates 14500 EEK kuus

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.