2023-08-23 14:48:55

Kaupluse Kujundaja Tallinna H&Mi - 1200€ bruto

CVKeskus.ee klient
Alates 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna H&Mi kauplustesse Kaupluse Kujundajat (Visual Merchandiser)

Koormus: Täistööaeg 40 tundi/nädalas
Leping: Tähtajaline (lapsehoolduspuhkuse asendus)
Palk: kuupalk 1200 €/bruto ka koolitusperioodil

Otsime Tallinna piirkonda Kaupluse Kujundajat. Pakume Sulle Kaupluse Kujundaja kahekuulist sissejuhatavat koolitust ja peale seda vahvat töökohta ühes meie Tallinna meeskonnas. Ära lase end heidutada tähtajaliselt lepingust - pakume tähtajatut alati esimesena juba töötavale meeskonnaliikmele.

Detailsema info Kaupluse Kujundaja rolli kohta leiad http://www.hm.com/career

Ootused kandidaadile

- Oled vähemalt 18-aastane
- Valdad nii Eesti kui Inglise keelt oskuslikult
- Sul on töökogemus kaubanduses (soovitavalt moekaupluses)

Ettevõte pakub

- Kuupalk alates 1200€ bruto
- Müügieesmärkide täitmisel boonust
- Personalisoodustust,et saaksid šoppata veelgi vähema eest
- Sissejuhatavad koolitused
- Arenemisvõimalused
- Täistööaega 40 tundi/nädalas (8 tunnised vahetused)
- Tööaeg graafiku alusel (üks nädalavahetus kuus)

Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.