Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #186060

Kaupluse juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaupluse töö juhtimine
- Konseptsiooninõuete, ettevõttes kehtestatud protsesside, eeskirjade, korralduste järgimise tagamine kaupluses
- Igapäevase müügiprotsessi korraldamine ja juhtimine kaupluses
- Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
- Kaupluse personali motiveerimine ja juhendamine
- Töögraafikute koostamine

Ootused kandidaadile

- Keskharidus /eriharidus/ kõrgharidus
- Eelnev töökogemus juhina
- Väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- Tulemustele orienteeritus
- Väga hea suhtlemis- ja mõjutamisoskus
- Lojaalsus, vastutustunne ning ausus

Kasuks tuleb:
- Majandusalane haridus

Ettevõte pakub

- Arenemisvõimalusi ettevõtte siseselt;
- Sõbralikku kollektiivi;
- Huvitavat ja pingelist tööd.

Lisainfo

Tööleping tähtajaline.

Tööpakkumise number
#186060

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2009

Klick alustas tegevust 1996. aastal. Tänaseks on ettevõttest kujunenud Eesti suurim digikaupade jaemüügifirma, kus töötab 80 inimest.
Otsime oma meeskonda Tallinna kaupluse juhti.

Vaata rohkem