Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307052

Kaupluse juht (Jõhvi)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaupluse töö juhendamine;
- Kaupluse töötajate kaudu oma kaupluse majandustulemuste maksimeerimine;
- Osaleda aktiivselt müügiprotsessis, hoida kliendisuhteid ning müügikultuuri edendamine;
- Koostöö peakontori erinevate osakondadega ning teiste keti kauplustega.

Ootused kandidaadile

- Tunned jaekaubanduse põhimõtteid;
- Väga hea eesti ja vene keele oskus;
- Tulemustele orienteeritus;
- Algatusvõime, iseseisvus ja ambitsioonikus eesmärkide elluviimisel;
- Vastutustunne ning ausus;
- Vajadusel valmidus väljaõppeks Tallinnas

Kasuks tuleb:

- Majandusalane haridus või see on omandamisel;
- Inglise keele oskus;
- Eelnev kogemus juhina.

- Kaasaegset motivatsioonipaketti (põhipalk ja tulemustasu);
- Järjepidevat erialast koolitust;
- Suurepärast meeskonda;
- Huvitavat ja mitmekesist tööd Eesti suurimas digikaupade jaeketis.

Lisainfo

Ametikohale kandideerimisega annad nõusoleku oma CV säilitamiseks Klick Eesti AS-i värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.

Tööpakkumise number
#307052

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. mai 2013
Kuulutus sisestati:
7. mai 2013

Klick alustas tegevust 1996. aastal. Tänaseks on ettevõttest kujunenud Eesti suurim digikaupade jaemüügifirma, kus töötab ligi 100 inimest.
Otsime kaupluse juhti Jõhvi esindusse.

Vaata rohkem