Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja/müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86557

Tööpakkumise number

86557

Töö kirjeldus

Ootame tööle just Sind, kes Sa oskad ja tahad teha aktiivset müügitööd (meil on boonuspalk), saad arvutis hakkama e-mailide saatmise ja exceli tabelite täitmisega, suhtled vabalt ning õpid kiiresti orienteeruma lemmikloomakaupade valdkonnas. Juhatajana peaksid Sa vastutama kaupade tellimuste eest, töögraafikute tegemise jms jooksvate probleemidega.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat ei pea olema meeletute kogemustega, küll aga ootame särvasilmset, tööhimulist ja aktiivset inimest kandideerima.

Pakume motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk 5000 eek neto + boonuspalk müügist), koolitusvõimalusi, paindlikku vahetustega töögraafikut.

Lisainfo

Otsime täistööajaga töötajat Pärnusse. Tööpäeva pikkus 11 h, töö vahetustega (enamasti oleme kasutanud pika ja lühikese nädala süsteemi - vastavalt ühel nädalal 5 tööpäeva, järgmisel nädalal 2 tööpäeva).

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
24. november 2006

Tegemist on kiiresti areneva firmaga Eesti lemmikloomakaupade turul. Ootame enda juurde tööle aktiivseid ja särasilmseid teenindajaid, kes tahavad õppida ja areneda. Head võimalused firmasiseselt karjääriredelil tõusta.