Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176592

Kaupluse juhataja

Firma nimi peidetud
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupluse töö juhtimine vastavalt kontseptsioonile ja eesmärkidele;
personali töökorraldus, töötajate juhendamine ja väljaõpe;
kaubavarude planeerimine, kaupade tellimine, vastuvõtmine ja inventeerimine;
müügiedenduskampaaniate läbiviimine;
klientide nõustamine ja aktiivne müük;
aruandlus ja kontroll töötulemuste üle.

Nõudmised kandidaadile

Hea suuline ja kirjalik eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil;
juhtimiskogemus;
eelnev töökogemus jaekaubanduses;
analüüsi- ja planeerimisvõime;
väga hea organiseerimisvõime, suhtlemis- ja veenmisoskus;
iseseisvus, initsiatiivikus, vastutustundlikkus ja pingetaluvus;
avatus uutele ideedele;
kliendile orienteeritus;
kasuks tuleb kõrgharidus.

Tööd omanäolises sisustuskaupluses, toetavat meeskonda, põhipalka ja tulemustasu.

Lisainfo

Töökoht asub Võrus Kagu kaubanduskeskuses, töö on vahetustega E - P.

Tööpakkumise number
#176592

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2009

AS Evelekt on 1994. a. asutatud mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev ettevõte. Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 13 kauplusest koosnev kaupluste kett, kus pakume mitmekesist valikut sisustuselementidest ja kodusisustusest. Seisuga märts 2009 töötab AS-is Evelekt 100 töötajat. Meie missiooniks on rikastada sisustuskaupade turgu ja eesmärgiks on luua omanäoline mööbli ja sisustuskaupade kollektsioon.

Vaata rohkem