Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #99466

Kaupluse juhataja Viljandis

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Viljandis, Riia mnt.42a avatava Koduextra kaupluse juhatamine ja kogu kinnistu haldamine.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus kaubanduskeskuse või kaupluse juhatajana.

Ettevõte pakub

*tööd kaasaegses meeldivas keskkonnas
*sõbralikku kollektiivi
*enesetäiendamis- ja koolitamisvõimalusi

Lisainfo

Soovime leida taiplikku, energilist, töökat peremeest kauplusele ja kogu kinnistule.
Kandideerimisel lisage palgasoov.

Tööpakkumise number
#99466

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
14. märts 2007

Koduextra kauplused asuvad Tallinnas, Tartus ja alates maikuust ka Viljandis. Meie kaupluseketi kaubavalik hõlmab majapidamiskaupu, kodukeemiat, aiakaupu, tööriistu, koduelektroonikat ja autokaupu.

Vaata rohkem