Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #656933

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Gaaside ja gaasitarvikute müük

Kaupluse igapäevatöö korraldamine

Hea teeninduse tagamine

Müügitulemuste analüüs ja aruandlus

Kaupade väljapaneku planeerimine ja korraldamine

Kaupade tellimuste ja sisseostu planeerimine ning teostamine

E-poe tellimuste teenindamine ja kaupade saatmise korraldamine

Koostöö teiste üksustega

Nõudmised kandidaadile

Eelnev kogemus kaubanduses

Arvuti kasutamise oskus

Hea füüsiline vorm (*töö on seotud raskuste teisaldamisega)

Vähemalt keskharidus

Eesti ja inglise keele oskus

B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd

Toetavat kollektiivi

Väljaõpet

Tööaeg: 08:00-17:00 (lõuna 12:00-13:00)

Asukoht: Viljandi Planeedi 10

Tööpakkumise number
#656933

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2020
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2020

Aastal 2003 loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte tegutses alguses KODUGAAS'i nime all ning tegeles peamiselt vedelgaasitoodete müügiga, saavutades lühikese ajaga omas segmendis märkimisväärse turuosa. Alates 2009 aastast oleme oma tegevusvaldkonda täiendanud ning pakume laias valikus ka teisi gaase nagu hapnik, süsihappegaas, lämmastik, argoon, atsetüleen jt. erinevateks otstarveteks.

2009 aasta augustist on ettevõtte uueks ärinimeks AIROK OÜ .

Vaata rohkem