Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja (Viimsi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184666

Tööpakkumise number

184666

Töö kirjeldus

• kaupluse töö efektiivne ja majanduslikult kasumlik juhtimine
• vahetuse vanemate, teenindajate ja muu kaupluse personali töö korraldamine ja juhtimine
• töögraafikute koostamine, tööaja arvestuse pidamine
• puhkusegraafikute koostamine
• kaupade vastuvõtmise, saatedokumentide kontrolli juhtimine
• kauba sortimendist ja realiseerimisaegadest kinnipidamise juhtimine

Nõudmised kandidaadile

• soovitavalt kõrgharidus
• töökogemus kaubanduses
• nõutav on riigikeele ja soovitav on inglise ja vene keele oskus
• arvutiga töötamise kogemus
• ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda
• tööd pidevalt areneves ettevõttes
• konkurentsivõimelist ja töötulemustele orienteeritud palka
• firmasisest arenguvõimalust
• suurepärast eneseteostamise võimalust

Lisainfo

Töökoht: Kaluri tee 3, Viimsi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
28. september 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.