Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177328

Kaupluse juhataja (Turu Kaubamaja)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse töö efektiivne ja majanduslikult kasumlik juhtimine
  • vahetuse vanemate, teenindajate ja muu kaupluse personali töö korraldamine ja juhtimine
  • töögraafikute koostamine, tööaja arvestuse pidamine
  • puhkusegraafikute koostamine
  • kaupade vastuvõtmise, saatedokumentide kontrolli juhtimine
  • kauba sortimendist ja realiseerimisaegadest kinnipidamise juhtimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • töökogemus kaubanduse valdkonnas
  • nõutav on riigikeele ja soovitav on inglise ja vene keele oskus
  • arvutiga töötamise kogemus
  • ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • tööd pidevalt areneves ettevõttes
  • konkurentsivõimelist ja töötulemustele orienteeritud palka
  • firmasisest arenguvõimalust
  • suurepärast eneseteostamise võimalust

Tööpakkumise number
#177328

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2009
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem