Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177327

Kaupluse juhataja (Turu Kaubamaja)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse töö efektiivne ja majanduslikult kasumlik juhtimine;
  • vahetuse vanemate, teenindajate ja muu kaupluse personali töö korraldamine ja juhtimine;
  • töögraafikute koostamine, tööaja arvestuse pidamine;
  • puhkusegraafikute koostamine;
  • kaupade vastuvõtmise, saatedokumentide kontrolli juhtimine;
  • kauba sortimendist ja realiseerimisaegadest kinnipidamise juhtimine;
  • realiseerimisaja ületanud kaupade ümberhindamise korraldamine ja tagastamise organiseerimine vastavalt kehtestatud korrale;
  • töötajate tervisetõendite olemasolu korraldamine ja kontrollimine;

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • töökogemus kaubanduse valdkonnas;
  • nõutav on riigikeele ja soovitav on inglise ja vene keele oskus;
  • arvutiga töötamise kogemus;
  • ausus ja kohusetundlikkus;

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda;
  • tööd pidevalt areneves ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist ja töötulemustele orienteeritud palka;
  • firmasisest arenguvõimalust;
  • suurepärast eneseteostamise võimalust;

Tööpakkumise number
#177327

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2009
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem