Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802525
Veebipõhine värbamine

KAUPLUSE JUHATAJA - Tule juhi ZARA moemaailma!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

- kaupluse, osakondade juhtimine ning personalitöö efektiivne korraldamine;
- müügieesmärkide elluviimine koos tiimiga ja tulemuslik juhtimine;
- eeskujuliku klienditeeninduse tagamine;
- aruandlus ja töötulemuste analüüs.

Ootused kandidaadile

- Sul on eelnev juhtimiskogemus jaekaubanduses;
- Sul on hea analüüsi-, planeerimis- ja organiseerimisvõime;
- Sa oled hea meeskonnamängija;
- valdad inglise keelt kõnes ja kirjas.

- tugevat juhtide tiimi, kellele saad toetuda kõikides küsimustes - Eestis kui kogu Baltikumis;
- vaimsele tervisele suunatud koolitusi ja mentorlust;
- täiskoormusega tööd;
- tööpäevad 8 tunnised graafiku alusel;
- sporditoetust igakuiselt 30€ (Stebby);
- sõbrasoovitus 100€;
- ägedaid tööriideid.

Tööpakkumise number
#802525

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. august 2022
Kuulutus sisestati:
1. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem