Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695319

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse töö korraldamine ja efektiivne juhtimine

  • klientidega suhtlemine ja osalemine müügitöös

  • aktiivse ja kvaliteetse klienditeeninduse tagamine

  • laovarude jälgimine, inventuuride läbiviimine ja müügiaruannete koostamine

  • kaupade väljapanek ja väljapaneku süstematiseerimine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus jaekaubanduses

  • eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil

  • kiire õppimisvõime

  • kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus

  • hea füüsiline vorm (abistamine kaupade tõstmisel)

Ettevõte pakub

  • tähtajatut töölepingut

  • mitmekülgset ja huvitavat tööd kaasaegses töökeskkonnas

  • väljaõpet ja koolitusi kohapeal

  • ettevõtte siseseid soodustusi

  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#695319

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2021

Scandagra Eesti AS on osa Scandagra Grupist, kuhu kuulub Baltikumis kuus ettevõtet. Grupi omanikeks on suured Skandinaavia põllumajanduskontsernid Lantmännen ja DLG. Ettevõte on Eesti suurimaid söödatootjaid, vilja kokkuostjaid ning põllumajandustarvikute vahendajaid. Oleme Eesti põllumeeste usaldusväärne partner alates 1993. aastast. Meil on rohkem kui 110 töötajat üle Eesti, peamiselt Viljandis, Elvas, Tartus, Rakveres ja Tallinnas.

Vaata rohkem