Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184867

Kaupluse juhataja (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupluse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile ning eesmärkidele
- kaupluse personali juhtimine ning nende töökorralduse planeerimine
- kaubavarude planeerimine
- andmesisestus, arvestuse korraldamine, aruandlus

Ootused kandidaadile

- kõrgem või kesk-eriharidus
- eelnev juhtimisalane töökogemus kaubandus- või teenindussfääris (soovitavalt toidukaubanduses) vähemalt 3 aastat keskastme või allüksuse juhina
- kaubandust reguleerivate õigusaktide tundmine
- hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
- ausus ja kohusetundlikkus
- hea arvutikasutamisoskus (tavaprogrammid)

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • tugevat organisatsioonipoolset toetust
  • stabiilset töökohta stabiilselt arenevas firmas
  • erialaseid koolitusi parimatelt spetsialistidelt
  • telefonikõnede kompensatsiooni

Lisainfo

Töökohaks on Rukkilille Comarket.

Tööpakkumise number
#184867