Kaupluse juhataja Tartu H&Mi poodi
Tööpakkumise number #718149

3
H & M HENNES & MAURITZ OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootame meiega ühinema ärivaistuga moehuvilist, kes oskab suurepäraste tulemuste saavutamiseks meeskonda inspireerida ja motiveerida ning kes soovib end proovile panna JUHATAJANA meie Tartu poes!

H&Mi poejuhataja positsioon tähendab palju vastutust, aga ka palju toredat.

Sinu ülesannete hulka kuulub:

  • suurepärase klienditeeninduse pakkumine kõikidel tasanditel;
  • müügieesmärkide ja eelarve järelanalüüs kasumi optimeerimiseks;
  • töötajate värbamine, koolitamine ja arendamine ning iga tiimiliikme arenguplaani koostamine;
  • back-office’i töökvaliteedi tagamine (graafikud, kassatoimingud, allahindlused, kaup, ohutus ja turvalisus);
  • meeskonnale eeskujuks olemine.

Ootused kandidaadile

  • motiveeritud ja tulemustele orienteeritud suhtumine;

  • õiglane, empaatiline ja pühendunud meel, mis arvestab nii äri kui ka meeskonna heaoluga;

  • osav töö korraldamine ja oskus tulla toime suure töökoormusega;

  • prioritiseerimis- ja planeerimisvõime, et kavandada tõhusat töövoogu, personali ja arengut;

  • positiivne meel ja eeskujuks olemine ning soov õppida ja areneda;

  • inglise keele oskus heal tasemel (koolitused ja igapäevatöö inglise keeles);

  • varasem kogemus jaemüügi valdkonnas;

  • inimeste juhtimise kogemus.

Ettevõte pakub

  • töötasu 1500 EUR (bruto);

  • tähtajalist töölepingut, lapsehoolduspuhkuse asendajana;

  • arenguvõimalusi ettevõtte sees (üle 70% värbamistest toimuvad just ettevõttesiseselt);

  • põhjalikku koolitust ja alati abivalmis meeskonda;

  • müügiboonust;

  • fikseeritud töötajasoodustust -25%;

  • võimalust kogeda ainulaadset H&Mi kultuuri.

Tööpakkumise number
#718149

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021
Kaupluse juhataja Tartu H&Mi poodi Kaupluse juhataja Tartu H&Mi poodi

H&M HENNES&MAURITZ AB (H&M) ON ASUTATUD 1947. A ROOTSIS NING SAANUD TASKUKOHASE JA KAASAEGSE KÕRGMOE SÜNONÜÜMIKS. H&M PAKUB LAIA TOODETE VALIKUT NII NAISTELE, MEESTELE, NOORTELE KUI KA LASTELE NING FIRMA RÕIVAKOLLEKTSIOONID ON LOODUD FIRMA ENDA DISAINERITE, MODELLEERIJATE JA OSTJATE POOLT. H&MIL ON ENAM KUI 173 000 TÖÖTAJAT JA ÜLE 4900 KAUPLUSE 71 RIIGIS ÜLE MAAILMA, KAASA ARVATUD FRANTSIISTURGUDEL. ROHKEM INFOT LEIAB AADRESSILT HM.COM.

Vaata rohkem