Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149815

Kaupluse juhataja Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupluse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile.
Personali juhtimine ning nende töökorraldus.
Kauba tellimine, aruannete ja arvete koostamine ning kontrollimine.
Klientide teenindamine ning aktiivne müügitöö kaupluses.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev juhtimisalane kogemus ning varasem kokkupuude floristikaga.
Korrektsus, kohusetundlikkus ja ausus.
Hea suhtlemisoskus ja kliendisõbralikkus.
Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Ettevõte pakub

Asjalikku ja sõbralikku kollektiivi.
Häid kaasaegseid töötingimusi.
Huvitavat ja mitmekülgset tööd graafiku alusel.
Erialaseid firmasiseseid koolitusi.
Konkuretsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#149815

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. mai 2008
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2008

Riketsi peamiseks tegevusalaks on lillede jaemüük, haljastus, lõike- ja potilillede maaletoomine ning foraalne sisekujundamine. Tänaseks on Riketsil on 24 lillekauplust, nii Tallinnas, Tartus, Viljandis, Rakveres, Pärnus, Valgas, Võrus, Jõhvis, Kohtla-Järvel, Põltsamaal kui ka Narvas.

Vaata rohkem