Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170896

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupluse igapäevase töö korraldamine ja juhtimine vastavalt kaupluse kontseptsioonile ning eelarvele

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus jaekaubanduses
  • Analüütiline mõtlemine ning tulemustele orienteeritus
  • Hea probleemide lahendamise oskus ning kiire õppimisvõime
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus
  • Väga hea eesti keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil
Kasuks tulevad:
  • Teadmised majandustarkvarast SAP
  • Töötajate motiveerimisoskus
  • Positiivne ellusuhtumine

  • Vastutusrikast ning mitmekesist tööd rahvusvahelises jaekaubandusettevõttes
  • Erialaseid täiendkoolitusi ning firmasisest arenguvõimalust
  • Meeldivat ning sõbralikku töökollektiivi

Lisainfo

  • Töö asukoht: Tallin
  • Tööaeg: E-R, 8:00-16:30

Tööpakkumise number
#170896

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2008

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 71 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele

Vaata rohkem