2023-08-23 14:48:55

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
800 - 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses töökorralduse muutmisega otsime üksuse juhti, kes oskab näha teenindajate tugevaid külgi ja organiseerib,et kõik saavad anda endast parima.
Oled eeskuju ja juhendaja.
Meie klient on meie sõber, kellele jagame kaupluses tähelepanu,selgitame välja tema soovid, tutvustame tooteid, anname nõu ning pakume parimaid lahendusi.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma mängulisse meeskonda kui:
- omad reaalset töökogemust klienditeenindajana
- oled loomult positiivne ja julge ning suurepärase suhtlemisoskuse- ja organiseerimisvõimega;
- hoolid oma töökeskkonnast kui ka kaastöötajatest;
- sulle pakub huvi laste mängude maailm;
- kasuks tuleb varasem töökogemus juhina
- eelise kandideerimisel annab vene keele oskus.

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu;
- paindlikku töögraafikut
- professionaalset ja sõbralikku kollektiivi;
- häid töötingimusi;
- omatöötaja soodustusi;

Lisainfo

Lasnamäe Centrumis ja Sikupilli keskuses asuvad Karupoeg Puhhi kauplused.