Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343847

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupluse töö organiseerimine eesmärgiga kindlustada klientide ja töötajate rahulolu
  • Kaupluse töötajate värbamine, juhtimine, koolitamine ja motiveerimine
  • Kaupluse tehnoloogiliste seadmete ja tarkvara tõrgeteta töö kindlustamine
  • Kaupluse aruandluse koostamine ning esitamine juhtkonnale ja raamatupidamisele

Ootused kandidaadile

  • Varasemat müügi- ja juhtimise kogemus
  • Kõrgharidus
  • Tulemustele orienteeritus ja oskus seada müügieesmärke
  • Hea organiseerimis- ja juhtimisvõim
  • Väga hea suhtlemise oskus
  • Oskus luua, hoida ja motiveerida meeskonda
  • Väga head analüüsivõimet ja probleemide lahendamise oskus
  • Koostöövalmidus, hea pingetaluvus, ausus ja korrektsus
  • Vene ja inglise keele valdamine suhtluse tasandil

Pakume uusi väljakutseid pidevalt arenevas ettevõttes, toetavat meeskonda, häid arenemis- ja enesetäiendamise võimalusi ja head motivatsioonipaketti.
Tööaeg 8.00- 17.00

Tööpakkumise number
#343847

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
27. mai 2014

Büroomaailma kaupluste ketti haldav AS Infotark on loodud 1992. aasta oktoobris. Firma põhitegevuseks on kontoritarvete, arvutite, bürootehnika ja büroomööbli jae- ning hulgimüük. Hetkel kuuluvad Büroomaailma ketti kolm kauplust Tallinnas ja kauplused Tartus, Pärnus, Narvas, Jõhvis ja Valgas ning internetipood. Tegutseme oma tütarettevõtete kaudu ka Läti ja Leedu turul. Büroomaailmale kuulub oma valdkonna Baltikumi suurim ja moodsaim logistikakeskus, tänu millele suudame oma klientidele pakkuda kvaliteetset ja tänapäevast logistilist teenust. Tulevikku vaatame tahtmisega olla jätkuvalt suunanäitajaks Eesti turul nii kvaliteetsete toodete kui parima teeninduse osas. Otsime oma meeskonda rõõmsaid, pühendunud ja optimistlikke töötajaid

Meeskonnaga on oodatud liituma KAUPLUSE JUHATAJA, Büroomaailma suurimasse kauplusesse Peterburi tee 92E.

Vaata rohkem