Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195466

KAUPLUSE JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupluse töö igapäevane juhtimine
  • Meeskonna motiveerimine
  • Kaupade tellimine ja väljapaneku jälgimine
  • Aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea Inglise keele oskus
  • Arvuti kasutamise oskus (world, exel)
  • Eelnev juhtimiskogemus (eelistatult kosmeetikavaldkonnas)
  • Motiveerimis- ja meeskonnatöö oskus
  • Täpsus, korrektsus, süsteemsus
  • Enesekehtestamisvõime ning probleemide lahendamise oskus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka
  • Telefoni kompensatsiooni
  • Toredat kollektiivi

Lisainfo

NB! Kandideerimisel on oodatud lisaks CV-le ka kaaskiri, kus välja tuua täpne vaste nõudmistele ja palgasoov!

Kasuks tuleb:

  • Varasem kaupluse juhtimise kogemus
  • Huvi kosmeetika vastu
  • Arusaamine laoprogrammist

Tööpakkumise number
#195466