Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174695

Tööpakkumise number

174695

Töö kirjeldus

Kaupluse töö juhtimine vastavalt kontseptsioonile ja eesmärkidele;
personali töökorraldus, töötajate juhendamine ja väljaõpe;
kaubavarude planeerimine, kaupade tellimine, vastuvõtmine ja inventeerimine;
müügiedenduskampaaniate läbiviimine;
klientide nõustamine ja aktiivne müük;
aruandlus ja kontroll töötulemuste üle.

Nõudmised kandidaadile

Hea suuline ja kirjalik eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil;
juhtimiskogemus;
eelnev töökogemus jaekaubanduses;
analüüsi- ja planeerimisvõime;
väga hea organiseerimisvõime, suhtlemis- ja veenmisoskus;
iseseisvus, initsiatiivikus, vastutustundlikkus ja pingetaluvus;
avatus uutele ideedele;
kasuks tuleb kõrgharidus.

Tööd omanäolises sisustuskaupluses, toetavat meeskonda, põhipalka ja tulemustasu.

Lisainfo

Töökoht asub Ülemiste kaubanduskeskuses, töö on vahetustega E - P.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. märts 2009
Kuulutus sisestati:
3. märts 2009

AS Evelekt on 1994. a. asutatud mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev firma. Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 13 kauplusest koosnev kaupluste kett, kus pakume mitmekesist valikut sisustuselementidest ja kodusisustusest. Seisuga veebruar 2009 töötab AS-is Evelekt 105 töötajat. Meie missiooniks on rikastada sisustuskaupade turgu ja eesmärgiks luua omanäoline mööbli ja sisustuskaupade kollektsioon.