Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145388

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupluse töö juhtimine vastavalt kontseptsioonile ja eesmärkidele;
personali töökorraldus ja osalemine värbamisprotsessis;
kaubavarude planeerimine, kaupade tellimine ja inventeerimine;
müügiedenduskampaaniate läbiviimine;
töötajate juhendamine ja väljaõpe;
aruandlus ja kontroll töötulemuste üle.

Ootused kandidaadile

Juhtimiskogemus;
eelnev töökogemus jaekaubanduses;
hea suuline ja kirjalik eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil;
analüüsi- ja planeerimisvõime;
väga hea organiseerimisvõime, suhtlemis- ja veenmisoskus;
iseseisvus, initsiatiivikus, vastutustundlikkus ja pingetaluvus;
avatus uutele ideedele;
kasuks tuleb kõrgharidus.

Huvitavat ja mitmekesist tööd kiirelt arenevas ettevõttes, stabiilset töösuhet, nüüdisaegset töökeskkonda, toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töö asukoht on Rocca al Mare Kaubanduskeskuses.

Tööpakkumise number
#145388

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
24. märts 2008

AS Evelekt asutati 1994 aastal. Alates 1997 aastast on meie põhitegevuseks mööbli ja sisustuskaupade maaletoomine, hulgi- ning jaemüük. Peamisteks kaubagruppideks täna on toolid, seifid, rotang- ja käsitöömööbel, koloniaalmööbel, lai valik suvemööblit, keraamilisi lillepotte ja sisustuselemente. Partneriteks kauba hankimisel on tunnustatud mööbli ja sisustuskaupade tootjad paljudest riikidest (valdavalt Aasiast).Tänaseks on välja arendatud 7 kauplusest koosnev kaupluste kett (kauplustega Tallinnas, Tartus, Valgas ja Jõhvis), kogu Eestit hõlmav edasimüüjate võrk ning kontaktid edasimüüjatega Lätis, Leedus ja Soomes.
Seisuga veebruar 2008 töötab AS-is Evelekt 82 töötajat.

Vaata rohkem