Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #81206

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime peatselt kesklinna, Foorumisse, avatavasse kauplusesse aktiivset, teotahtelist ja spordist lugupidavat inimest.

Tööülesanded: kaupluse töö igapäevane juhtimine, personali motiveerimine ja teeninduskvaliteedi tagamine, kaupade sisseost ja tellimine.

Ootused kandidaadile

  • müügi- ja/või teenindusalane töökogemus
  • kollektiivi juhtimise kogemus
  • soovitatav kõrgharidus või selle omandamine
  • sportlik ellusuhtumine
  • väga hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

eneseteostus- ja karjäärivõimalust
tööd professionaalses meeskonnas
kaasaegseid töötingimusi
motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#81206

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2006
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem