Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #273606

Kaupluse juhataja (Tallinna Sikupilli keskusesse)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupluse igapäevase töö kasumlik juhtimine
  • Meeskonna juhtimine ja motiveerimine
  • Töögraafikute koostamine
  • Tööaja arvestuse pidamine
  • Kaupade tellimuste tagamine vastavalt sortimendile
  • Aruannete koostamine ja müügi edendamine

Ootused kandidaadile

  • Kaubanduslik töökogemus
  • Tulemustele orienteeritus
  • Hea suhtlemis-, analüüsi- ja organiseerimisoskus
  • Koostöö- ja algatusvõime
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Stabiilset töösuhet ja sissetulekut
  • Firmasiseseid arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#273606