Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja (Tallinn, Viimsi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93122

Tööpakkumise number

93122

Töö kirjeldus

  • kaupluse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile ning eesmärkidele
  • kaupluse personali juhtimine ning nende töökorraldus
  • kaupade tellimine, kaubavarude planeerimine
  • arvestuse korraldamine, aruandlus

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgem või kesk-eriharidus
  • eelnev juhtimisalane töökogemus kaubandus- või teenindussfääris (soovitavalt toidukaubanduses) vähemalt 3 aastat keskastme või allüksuse juhina
  • kaubandust reguleerivate õigusaktide tundmine
  • hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
  • hea arvutikasutamisoskus (tavaprogrammid)
  • ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • võimalust kujundada oma meeskond uues, avatavas kaupluses
  • tugevat organisatsioonipoolset toetust
  • konkurentsivõimelist põhipalka koos lisatasudega
  • teisi ettevõttesiseseid kompensatsioone ning soodustusi

Lisainfo

Töökohaks on Tallinnas, Viimsis asuv Eesti jaekaubandusketti kuuluv kauplus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2007

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.