Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja (Tallinn)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117245

Tööpakkumise number

117245

Töö kirjeldus

• kaupluse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile ning eesmärkidele
• kaupluse personali juhtimine ning nende töökorraldus
• kaupade tellimine, kaubavarude planeerimine
• arvestuse korraldamine, aruandlus

Nõudmised kandidaadile

• kõrgem või kesk-eriharidus
• eelnev juhtimisalane töökogemus kaubandus- või teenindussfääris (soovitavalt toidukaubanduses) vähemalt 3 aastat keskastme või allüksuse juhina
• kaubandust reguleerivate õigusaktide tundmine
• hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
• hea arvutikasutamisoskus (tavaprogrammid)
• ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• kaasaegseid töötingimusi
• võimalust kujundada oma meeskond uues, avatavas kaupluses
• tugevat organisatsioonipoolset toetust
• stabiilset töökohta stabiilselt arenevas firmas
• erialast koolitust
• konkurentsivõimelist põhipalka koos motiveerivate lisatasudega
• isiklikku sooduskaarti, ühisüritusi jt ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökohaks on Tallinnas asuv toidu- ja tööstuskaupu müüv Eesti jaekaubandusketti kuuluv kauplus.

Argos Group OÜ edastab väljavalitud kandidaatide andmed meie partnerile, kes võtab kandidaatidega ise ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. august 2007
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 15000 EEK kuus

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.