Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644060

Kaupluse juhataja RESERVED kauplusesse Narva Astri keskuses

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 11. märts 2020
Kuulutus aegub:22. märts 2020

Töö kirjeldus

Kaupluse juhataja on vastutav kaupluse töö igakülgse tõrgeteta toimimise, kaupluse töötajate õigeaegse ülesannete täitmise, parima teeninduse, ettevõttes kehtestatud standardite ja töökorraldusreeglite täitmise ja töövahendite olemasolu eest.

Ootused kandidaadile

Head eesti keele oskust suhtlustasandil.
Varasem töökogemus sarnasel ametikohal.
Koostöötahet ja sõbralikkust.

Ettevõte pakub

Väljaõpe kohapeal.
Sõbralikud ja toetavad töökaaslased.
Ettevõttesisesed karjäärivõimalused.
Oleme paindlikud õpingute osas ja pakume paindlikku tööaega.
Võimalus osta kõikide meie brändide tooteid soodsamalt.

Tööpakkumise number
#644060

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. märts 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

LPP Estonia on jaekaubandusettevõte, mis arendab ja haldab Eestis rahvusvahelisi kaubamärke Reserved, Cropp, House, Mohito ja Sinsay. Tänaseks on avatud 33 kauplust üle Eesti. Emaettevõte LPP opereerib 20 riigis üle maailma, omades üle 1600 kaupluse ja andes tööd rohkem kui 20 000 inimesele Euroopas, Aasias ja Aafrikas.

Vaata rohkem