https://www.cvkeskus.ee/687035
Veebipõhine värbamine

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1300 €/kuus
Kuulutus sisestati: 10. veebruar 2021
Kuulutus aegub:26. veebruar 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

MTÜ Uuskasutuskeskus ootab liituma rõõmsameelset ja  energilist kaupluse juhatajat, kelle tööülesanneteks on tagada kaupluse sujuv töö. 
Päeva lisab vaheldusrikkust väljapanekute loomine, kaupluse klientide soe vastuvõtmine ning meeskonna toetamine.
Töögraafiku koostab juhataja endale ise. Pühapäevad ja riigipühad alati vabad.

Tööle asumine aprill 2021 a.


Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame huvi teiseringi kaupade vastu ning tahet inspireerida ja suunata kaupluse meeskonda. Olla nii sihikindel kui ka loominguline, et kauplus oleks kutsuv annetajatele ja ostjatele. Vajalik on eelnev töökogemus meeskonna juhtimisel ning hea arvuti kasutamise oskus. Kasuks tuleb töökogemus rõivakaupluses.

Iseloomu omadused sobivale kandidaadile: eesmärkidele suunatud, sihikindel, positiivse ellusuhtumisega, aus, õpihimuline, kiire kohanemisvõimega, rõõmsameelne.


Ettevõte pakub

MTÜ Uuskasutuskeskuse poolt juhile toetavad kolleegid, koolitusvõimalused, ühisüritused, boonus müügieesmärkide täitmisel ning mahukas motivatsioonipakett, milles sisaldub sporditoetus ja tasustatud lisapuhkus vastavalt tööstaažile. 


Tööpakkumise number
#687035

Asukoht:
Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2021
Kaupluse juhataja Kaupluse juhataja

UUSKASUTUSKESKUS MTÜ

MTÜ Uuskasutus on isemajandav sotsiaalne ettevõte, mille eesmärgiks on saata kasutatud asjad ringlusesse ning muuta uuskasutamine lihtsasti kättesaadavaks ja igapäevaseks kõikidele Eesti inimestele.

Meie usume, et ükski korralik asi ei vääri kurba lõppu prügimäel. Selleks saad meile annetada asjad, mida Sa ise enam ei vaja, ning osta neid mida on vaja.

Vaata rohkem

Kaupluse juhataja
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kaupluse juhataja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!