Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633073

Kaupluse juhataja Rakvere K-rauta kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. detsember 2019
Kuulutus aegub:20. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • Kaupluse majandustegevuse juhtimine
  • Müügi- ja klienditeenindusprotsessi juhtimine kaupluses
  • Meeskonna juhtimine, arendamine ja motiveerimine (sh koolitustele registreerimine, arenguvestluste läbiviimine)
  • Meeskonna töökorralduse koordineerimine, töögraafikute ettevalmistamine,
  • Kampaania ettevalmistamine ja läbiviimine kaupluses, kaastöötajate informeerimine ja juhendamine kampaania tingimustest
  • Koostöö teiste juhtide ja spetsialistidega
  • Äriklientidega suhete hoidmine;
  • Osalemine ettevõtte juhtkonna töös, ettevõtte strateegiate välja töötamisel ja nende elluviimisel.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat omab:

  • vähemalt 3-aastast juhtimiskogemust jae- ja hulgimüügisektoris.
  • Vähemalt kesk- või keskeriharidus
  • Väga hea suhtlemis- ja analüüsioskus
  • Arvutikasutamise oskus kõrgtasemel
  • Iseseisvus ja otsustusjulgus eesmärkide saavutamisel
  • Orienteeritus meeskonnatööle, vastutusvõime

Omalt poolt pakume: kaasaegset motivatsioonipaketti, suurepärast meeskonda, erialast koolitust, huvitavat ja arendavat töökohta rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#633073

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2019

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem