Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388290

Tööpakkumise number

388290

Töö kirjeldus

Töö põhieesmärgiks on tagada ettevõtte kasvueesmärkide saavutamine, suurendades seejuures käivet ja minimeerides kulusid.

Töö põhiülesanded:

• kaupluse töö juhtimine kooskõlas ettevõtte poolt kehtestatud tegevuspõhimõtetega;
• meeskonna kaudu kaupluse majandustulemuse ja kvaliteedi maksimeerimine;
• kaupluse personali igapäevase töö juhtimine ja omavahelise koostöö tagamine;
• kõrgetasemelise klienditeeninduse tagamine vastavalt teenindusstandardile, heade kliendisuhete hoidmine;
• kauba väljapanekuplaanide elluviimine, kaubavarude hoidmine nõutaval tasemel, hinnaalanduste vastavuse jälgimine;
• töötajate motiveerimine ja arendamine koostöös personalijuhiga;
• tagada, et kõik tegevused toetaksid ettevõtte poliitika ja protseduuride elluviimist ning kontrollida nende täitmist.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus või selle omandamine;
• vähemalt 2-aastane töökogemus jaekaubanduses ja meeskonnajuhtimises;
• kiire ja analüütiline mõtlemine;
• algatusvõime, iseseisvus ja ambitsioonikus eesmärkide elluviimisel;
• muudatuste ja uuendustega kohanemisvõime;
• hea suhtlemisoskus, kohusetundlik;
• soov juhtida meeskonda;
• vene keele oskus suhtlustasandil, eesti ja inglise keele oskus nii suhtlemise, kui kirjalikul tasemel
• hea arvuti kasutamise oskus.

• mitmekülgset huvitavat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes;
• sõbralikku ja toetavat meeskonda;
• palju koolitusi ning arenguvõimalust;
• konkurentsivõimelist töötasu ning tulemustasu teenimise võimalust.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2015
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 1300 EUR kuus

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 170 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.