Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288054

Tööpakkumise number

288054

Töö kirjeldus

-Aktiivne müügitöö ja klientide sõbralik, viisakas ning asjalik nõustamine
-Kaupluse igapäevatöö sujuv organiseerimine ja koordineerimine
-Kaupluste kaubavajaduse- ja müügianalüüside teostamine
-Kaupade tellimise ja väljapaneku juhtimine
-Vastutamine müügiaruandluse eest
-Suhtlus ettevõtte erinevate struktuuriüksustega
-Kaupluste personali värbamine, juhendamine ning motiveerimine

Nõudmised kandidaadile

-Juhataja või vanem-müüja töökogemus
-Müügikogemus ja tahe teha aktiivset müügitööd
-Inimeste juhtimise ja eestvedamise kogemus
-Heal tasemel arvuti kasutamise oskus - Word, Excel ning interneti kasutamise oskus.
-Kasuks tuleb majandustarkvara Noom tundmine
-Väga hea eesti ja hea vene keele oskus, kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus
-Korrektsus ja viisakus asjaajamises ja suhtlemises, iseseisvus, elluviimisoskus

Omalt poolt pakume vastutusrikast ja mitmekesist tööd aia-ja põllutehnikakaupluses, põhipalka ja tulemustest sõltuvat töötasu ning toetavaid kolleege.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2012

Farmest aia-ja põllutehnikakeskus pakub laias valikus soodsa hinnaga aia- ja põllutehnikat. Kauba valikul oleme arvestanud nii professionaalse põllumehe kui hobiaedniku vajadustega. Farmesti kauplusest on võimalik leida enda majapidamisse palju vajalikku – traktorid, haakeriistad, aiatööriistad, käsitööriistad, majapidamistarbed jne. Hea hinna meie toodetele tagavad otsesuhted tootjatega.