Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178876

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

kaupluse efektiivne juhtimine, eesmärgiga kindlustada klientide ja töötajate rahulolu
kaupluse töötajate värbamine, juhtimine ja motiveerimine
materiaalsete väärtuste säilimise kindlustamine
müügiplaanide edukas täitmine
müügitulemuste analüüs

Ootused kandidaadile

hea suhtlemisoskus ja empaatiavõime
hea läbirääkimisoskus
inimeste ja müügijuhtimise kogemus
kõrge pingetaluvus
huvi tehnikavaldkonna vastu
väga hea eesti ja vene keele oskus
inglise keele oskus suhtlustasandil
soovitavalt kõrgharidus

Ettevõte pakub

vajalikku väljaõpet
kaasaegseid töötingimusi
põnevaid väljakutseid ja firmasiseseid arenguvõimalusi
võimalust soetada soodushinnaga kodutehnikat
toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#178876