Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292992

Kaupluse juhataja Läänemere Selveris

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- meeskonna juhtimine;
- kliendirahulolu tagamine;
- finantside juhtimine;
- kaupadega seonduv;
- koostöö kinnisvara haldajaga;
- jooksvad ülesanded.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidust;
- meeskonna juhtimise kogemust;
- eesti keele valdamist vastavalt C2 tasemele;
- vene keele oskust;
- võõrkeele oskust suhtlustasandil;
- head arvutioskust ( word, excel, internet);
- eesmärgile orienteeritust;
- planeermis- ja analüüsioskust;
- tagasiside andmist ja kontrolli;
- eestvedamist ja organiseerimist;
- enesekontrolli;
- suulist ja kirjalikku väljendusoskust.

  • karjääri- ning eneseteostamise võimalust Eesti suurettevõttes;
  • tööalast koolitust ja hindamatut praktilist töökogemust;
  • professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid.

Lisainfo

2013.aasta märtsis avatav Läänemere Selver asub Läänemere tee 28, Tallinn.

Tööpakkumise number
#292992

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
27. november 2012

Selver on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub kolmkümmend viis kauplust üle Eesti ja Selveri Köök. Selver annab tööd ligi 2300 inimesele.

Vaata rohkem