Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100628

Tööpakkumise number

100628

Töö kirjeldus

Juhataja vastutab kaupluse sujuva töökorralduse ja efektiivse töö eest. Esitab juhtkonnale regulaarselt aruandeid. Jagab tööülesanded ja vastutused. Vajadusel suhtleb klientidega ja lahendab tekkinud probleemid. Esindab kauplust teistes organisatsioonides.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- soovitavalt kõrgharidust või selle omandamist;
- vanust alates 25 eluaastast;
- füüsilist vasupidavust;
- arvuti kasutamise oskust.

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus kaubanduses.

Pakume minimaalset põhipalka 13000 krooni kuus ja töötulemustest sõltuvat lisatasu.

Lisainfo

Kauplus asub Rakveres. Lisainfo telefonilt 6728224, CV saata hiljemalt 02.04.2007aadressile Ottender & Valgmäe AS, Üksnurme tee 4, Saku 75501, Harju mk (märgusõna \\\\\\\"Juhataja\\\\\\\").

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
22. märts 2007
Brutopalk:
Alates 13000 EEK kuus

on Eesti üks suuremaid ja edukamaid kodumasinate impordi ja müügiga tegelevaid firmasid. Praeguseks on firmal 7 kauplust nime all "Kodumasinad" Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja Rakveres.