Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154553

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tähtajalist tööd kaupluse juhatajale, kelle tööülesanneteks on:
kaupluse töö juhtimine ja organiseerimine,
kaupade tellimine,
dokumentide ja aruannete koostamine raamatupidamisele,
müügitöö

Ootused kandidaadile

*eelnev müügi- ja juhtimisalane töökogemus
*hea suhtlemis- ja juhtimisoskus
*kohusetundlikkus
*arvuti kasutamise oskus
*vanus soovitavalt alates 30. eluaastast

Ettevõte pakub

*head kollektiivi
*koolitusi ja arenemisvõimalusi
*huvitavat ja vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#154553

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 12000 - 14000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2008
Lisainfo palga kohta:
peale katseaega

OÜ Rommel on spordi- ja vabaajakaupade jaemüügiga tegelev ettevõte. Pakume tööd pea 60 inimesele ja omame 10 kauplust üle Eesti.

Vaata rohkem