Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja (Kohtla-Järve)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173687

Tööpakkumise number

173687

Töö kirjeldus

• kaupluse töö efektiivne ja majanduslikult kasumlik juhtimine;
• vahetuse vanemate, teenindajate ja muu kaupluse personali töö korraldamine ja juhtimine;
• töögraafikute koostamine, tööaja arvestuse pidamine;

Nõudmised kandidaadile

• kõrgem haridus või selle omandamine;
• töökogemus kaubanduse valdkonnas;
• nõutav on eesti keele oskus kõnes ja kirjas (kasuks tuleb vene keele oskus);
• arvutiga töötamise kogemus;
• ausus ja kohusetundlikkus;

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda;
• tööd pidevalt areneves ettevõttes;
• konkurentsivõimelist ja töötulemustele orienteeritud palka;
• firmasisest arenguvõimalust;
• suurepärast eneseteostamise võimalust;

Lisainfo

Juhatajat vajatakse uude avatavasse Kohtla-Järve kauplusesse (aadress: Kalevi 27).

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2009
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.